Haškovcová&Co. je advokátní kancelář, která nabízí všestranné a vysoce kvalifikované právní poradenství se zaměřením na oblast obchodu a podnikání. Nabízíme flexibilitu společně s individuálním a prakticky orientovaným přístupem, vše s cílem naplnit konkrétní obchodní realitu a potřeby našich klientů.

Advokátní kancelář Haškovcová&Co. byla založena v roce 2010 a její samostatná činnost byla obnovena v dubnu roku 2016. Zakládajícím partnerem kanceláře je Thu Nga Haškovcová, která doposud působila jako advokátka a řídící partnerka v předních mezinárodních právních firmách působících v Praze. V průběhu své více než 20-leté praxe získala Thu Nga Haškovcová bohaté zkušenosti jak v ČR tak v zahraničí, z toho rovněž dva roky jako offshore advokát v Singapuru.

Tým Haškovcová&Co. tvoří kvalifikovaní odborníci, kteří za sebou mají dlouhou spolupráci. To umožňuje poskytování spolehlivých a vysoce kvalitních právních služeb. Klíčovou metodou naší práce je konstruktivní dialog a vzájemný respekt. Haškovcová&Co. byla opakovaně hodnocena v žebříčku Legal500 jako vynikající „butiková“ kancelář a doporučována zejména pro oblasti korporátního práva, fúzí a akvizic, práva nemovitostí a oblast financování. Legal500 ocenila tým Haškovcová&Co. jako „velmi pohotový tým“, který nabízí „vynikající poměr ceny a výkonu“ a „proaktivně vyhledává řešení k minimalizaci obchodních rizik“. Thu Nga Haškovcová je Legal500 považována za „silnou osobnost“, která „míří rovnou k věci“ a disponuje „obsáhlými znalostmi a kontakty, které jí umožňují poskytovat služby ve střední Evropě i na mezinárodní úrovni“.

Klíčové služby: