V Haškovcová&Co. si klademe za cíl vybudovat přední specializovanou kancelář, která bude klientům nabízet prvotřídní a vysoce kvalitní služby. Při poskytování služeb odmítáme kompromisy a průměrnost. Kvalita je naším hnacím motorem.

Jsme plně zaměřeni na priority našich klientů a realizaci jejich obchodních záměrů. Pochopení individuálních potřeb a konkrétních okolností je pro nás vždy nutným základem, na kterém se rozvíjí oboustranně prospěšný vztah. Silnou stránkou našich služeb je vždy důkladné porozumění obchodnímu pozadí transakce. Usilujeme o realizaci obchodních záměrů našich klientů a společně s nimi, poskytnutím kvalitní a odborné právní pomoci, je uskutečňujeme – We make it happen.

Nechceme naše klienty zatěžovat složitostí a komplexností právních problémů, které pro ně řešíme – to je naše práce. Výsledný produkt musí být pro naše klienty vždy srozumitelný i maximálně efektivní. Naše schopnost interpretovat právo srozumitelnou cestou je další z naších silných stránek.

Usilujeme o vytvoření týmově vyzrálého pracovního prostředí, na které bude každý z členů našeho týmu hrdý a s nímž se každý z nich bude moci plně ztotožnit. Vytváříme prostředí, ve kterém funguje týmová práce a v němž jsou současně zohledňovány individuální potřeby jeho jednotlivých členů. Věříme, že takový přístup je prospěšný též pro naše klienty.